English Magyar
 


Uwielbiamy zbierać kamienie. Winobranie i wyprawy w poszukiwaniu przygód też pozwalają odpocząć od zgiełku świata. Nasi goście mają zawsze uśmiech na ustach, kiedy żegnają się z Ratką, winem i z nami. Spróbujcie, może zadziała to również w Waszym przypadku!

Winobranie

"Połyskujące winogrona „aszú” puszczają do nas zalotne spojrzenia. Świetnie wiemy, co one znaczą. Odpowiadamy radosnym uśmiechem i zabieramy się za te owoce najlepiej jak umiemy! Na kilka dni wstrzymujemy zwyczajne winobranie. Będziemy teraz tylko obrywać prosto z krzewów jagody „aszú”. Jest to pewne urozmaicenie w ciężkiej pracy naszych ludzi." Janos Árvay, Dziennik winiarza.

Zapewniamy...

... czyste powietrze, niepowtarzalną atmosferę winobrania, odkrywanie winnic i ich terroir, zbieranie gron i obrywanie owoców „aszú”, pyszne domowe posiłki, tokajskie wina.

Wszystko, co musicie wiedzieć:
Czas: dwa dni (możemy umówić się także na opcję jednodniową)
Daty:
Nocleg: Pensjonat Svab Panzio (ulica Iskola 7, Rátka) Więcej na stronie: www.svabpanzio.hu


Wyprawa na poszukiwanie skał

"Byłem wczoraj na Padihegy, gdzie oszołomił mnie zapach świeżo przeoranej ziemi. Muszę tu wspomnieć o tych wszystkich cudach, jakie ziemia odsłoniła przy tej okazji. Nie mogłem się powstrzymać przed zbieraniem mnóstwa kolorowych kamieni. Moje kieszenie szybko się wypełniały! Ktoś mógłby powiedzieć, że nabieram się na złoto głupców, ale dla mnie one są po prostu cudowne. Niebieskawe, żółtawe, mogę je porównać tylko do najbardziej fantastycznych witraży katedr. Czerwone, brązowe, z białymi smużkami, pumeksy z ciekawymi otworami, a jeszcze inne migoczą małymi kryształami. Naprawdę, kochałbym je, nawet nie wiedząc, jak wiele wnoszą do charakteru naszych win." Janos Árvay, Dziennik winiarza.

Zapewniamy...

... piękne otoczenie, ekscytujące poszukiwania skał, smakowite domowe posiłki, odprężające luźne pogawędki, dobre towarzystwo, ciszę i spokój, śpiewające ptaki wśród drzew.

Co musicie wiedzieć:

Czas trwania: dwa dni
Nocleg: Pensjonat Svab Panzio (ulica 7 Iskola, Rátka) Prosimy sprawdzić na: www.svabpanzio.hu


Przygodowa wyprawa z Árvayami
Winogrona, wina, skały, przygody. Bez komentarza.

Wszystko co musicie wiedzieć...

Zakwaterowanie:: Pensjonat Svab Panzio (ulica Iskola 7, Rátka) Więcej: www.svabpanzio.hu
na żądanie, minimum 7 osób

Interesują Was nasze imprezy? Może chcielibyście dowiedzieć się o nas czegoś więcej? Prosimy o kontakt telefoniczny z Angeliką, która powie Wam wszystko, co potrzeba. Angelika Árvay +36 30 318 3380
Harvest at the sonny Meggyes vineyard
Telephone: +36 30 3183380
E-mail: